Під Вінницею пройдуть найбільші авіаційні навчання в історії незалежної України

Під Вінницею пройдуть найбільші авіаційні навчання в історії незалежної України

З 8 по 19 жовтня в Україні пройдуть міжнародні авіаційні навчання «Чисте небо - 2018». Участь в них приймуть військові з 9 країн НАТО. Однією з локацій заходу стане аеродром у Гавришівці.

У Міноборони «Чисте небо - 2018» називають не інакше, як найбільшими міжнародними авіаційними навчанням в історії незалежної України. Основний етап навчань відбудеться у місті Староконстянтинів Хмельницької області, а другий під Вінницею. 

8 жовтня у Гавришівці урочисто відкриють навчання. 18 жовтня заплановані виконання спільних польотів сторін, десантування вантажу та інші маневри. 

Як розповів редакції сайту Vinbazar.com у речник прес-центру командування Повітряних Сил ЗС України Дмитро Струтинський, на аеродромі під Вінницею відпрацьовуватимуть співпрацю та взаємодію транспортної авіації. У навчаннях візьмуть участь американські  та українські пілоти, а в небо піднімуть не лише вітчизняні АН-и, а й військово-транспортні літаки США класу Lockheed C-130 Hercules.

Раніше у Міністерстві оборони зазначали, що з українського боку заплановано залучити близько 20 літаків різних типів, вертольоти й БпЛА. Також стаціонарні та мобільні радіолокаційні підрозділи й мобільні вогневі групи підрозділів ППО. США буде представлено як льотними екіпажами, так і наземними силами та засобами. Загалом із-за океану в Україну прибуде більше як 10 одиниць авіаційної техніки (літаки F-15C/D, С-130, КС-135, БпЛА МQ-9) та кількасот фахівців з-поміж наземного інженерно-технічного складу, пошуково-рятувальної команди, підрозділів охорони, аеромедичної евакуації, кіберзахисту тощо.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: