рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Правопорядок під час відкриття світло-музичного фонтану у Вінниці забезпечуватимуть 500 правоохоронців

  • Розсилка
  Вінницький світло-музичний фонтан - Правопорядок під час відкриття світло-музичного фонтану у Вінниці забезпечуватимуть 500 правоохоронців
  Вінницький світло-музичний фонтан

  Організатори заходу приготували для гостей концертну програму

  21 квітня у Вінниці відбудеться відкриття сезону роботи світло-музичного фонтану. Понад 500 поліцейських подбають про безпеку вінничан та гостей обласного центру.

  Щороку у цьому заході беруть участь тисячі вінничан та гостей нашого міста. Відтак, поліцейські посилять заходи безпеки для запобігання порушення порядку.

  За інформацією управління превентивної діяльності, місце проведення масових заходів обстежать спеціалісти  вибухотехнічного відділу поліції та службові собаки на предмет виявлення вибухових та інших небезпечних речовин.

  Під час проведення заходів для зручності городян рух транспорту не обмежуватимуть.

  В разі необхідності інспектори патрульної поліції регулюватимуть рух на найбільших перехрестях. Для забезпечення громадського порядку до роботи додатково залучать 65 патрульних.

  Правоохоронці закликають вінничан толерантно ставитись до оточуючих, не порушувати порядок. А в разі виявлення правопорушення, підозрілих предметів, залишених без нагляду або осіб, які можуть становити загрозу оточуючим, одразу телефонувати  на 102 або звертайтесь до  найближчого поліцейського.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ