Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Суд віддав у власність держави річкову пристань у центрі Вінниці

  • Розсилка
  Суд віддав у власність держави річкову пристань у центрі Вінниці

  Право власності вже зареєстровано за державою в особі Міністерства інфраструктури України

  Рішенням господарського суду Вінницької області задоволено позов заступника прокурора Вінницької області до одного з акціонерних товариств та визнано за державою, в особі Міністерства інфраструктури України, право власності на нежитлові об’єкти нерухомого майна Вінницької пристані, що знаходяться за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 64. Ці об'єкти складаються з адміністративного будинку площею 891 кв. м та складу площею 31 кв. м. Зазначене рішення залишено без змін судами апеляційної та касаційної інстанцій.

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

  «Суд погодився з доводами прокуратури, що вказане державне майно передавалось акціонерному товариству лише в господарське відання, а не у власність, та про безпідставність реєстрації за товариством права приватної власності.  Винесене за позовом прокуратури рішення суду у вересні виконано реально та за державою в особі Міністерства інфраструктури України зареєстровано право власності на об’єкти нерухомості в центрі м. Вінниці вартістю 8,7 млн гривень», - зазначено в повідомленні.

  Нагадаємо, Вінниця планувала забрати у комунальну власність річковий порт, що знаходиться за адресою вул. Миколи Оводова, 64 та плавзасоби. Йдеться про теплоходи «Микола Пирогов», «Ляля Ратушна», баржі і земснаряд. Сьогодні вони повернуті з приватної у державну власність.

  Джерело: vinnitsa.info

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ