У Вінниці гвардієць врятував життя чоловіку

У Вінниці гвардієць врятував життя чоловіку

Герої нашого часу

Під час несення служби з охорони громадського порядку в Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс», що розміщений в будівлі Вінницької міської ради військовослужбовець військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України надав першу медичну допомогу громадянину, який несподівано втративши свідомість впав та отримав травму голови.

Подія сталась практично одразу після початку приймання громадян працівниками закладу. Начальник поста охорони порядку старший солдат Олександр Томашевський помітив, що одному із відвідувачів стало зле.

«Я побачив як один із громадян, що перебував у черзі, впав й сильно вдарився головою об плитку. Його аж розвернуло спиною до мене. За всіма ознакам мені стало зрозуміло, що в чоловіка стався епілептичний напад і неможна гаяти часу»,- розповідає Олександр.

Відвідувачі центру, що знаходились поруч розгубились й дещо запанікували. Нацгвардієць одразу підбіг до непритомного громадянина та почав надавати йому першу допомогу.

«Підбігши до чоловіка я побачив, що він втратив свідомість та починає задихатись. Негайно я почав проводити заходи, яких нас вчили інструктори на заняттях з медичної підготовки. Також, я раніше вже мав подібний досвід. Ще до призову на військову службу, коли ми грали у футбол, в одного з гравців команди суперника також стався напад і ми разом зі старшими товаришами надали йому допомогу. Мені одразу вдалось відновити дихання постраждалому та зупинити доволі серйозну кровотечу в районі скроні. Згодом громадянин прийшов до тями.», — розповідає нацгвардієць. 

Бригада швидкої допомоги приїхала за декілька хвилин та доправила постраждалого до лікувального закладу.

Керівництво Вінницької міської ради подякувало старшому солдату Олександру Томашевському за рішучість та умілі дії.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: