рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Вінниці неправильно обладнаний верстат ампутував пальці робітникові

  • Розсилка
  У Вінниці неправильно обладнаний верстат ампутував пальці робітникові

  Результати розслідування - незадовільний стан фрезерного верстата

  Управління держслужби з питань праці оприлюднило результати розслідування нещасного випадку на деревообробній дільниці ТОВ «БМУ – 3» у Вінниці. Перевірка встановила, що робітнику ампутувало три пальці через поламаний верстат.

  «8 квітня стався нещасний випадок з тяжким наслідком на деревообробній дільниці ТОВ «БМУ – 3» (м. Вінниця) з верстатником деревообробних верстатів 1983 р.н. Під час налаштування фрезерного деревообробного верстата, потерпілий пропускав заготовку дошки, рука потрапила під фрезу, внаслідок чого сталась травматична ампутація 2,3 і 5 пальців лівої руки.

  Причинами настання нещасного випадку стали незадовільний стан фрезерного верстата ФСШ-1А (відсутність захисного щитка, який закриває передню частину інструменту), неякісне проведення експертизи технічного стану устаткування деревообробної промисловості та виконання роботи на фрезерному верстаті без спеціальних пристроїв», – повідомляє служба з питань праці.

  Нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, відповідно до п. 15.1 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

  Матеріали розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

  Джерело: vinnytsia.today

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ