рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Вінниці оголошено конкурс на оренду вільного приміщення

  • Розсилка
  У Вінниці оголошено конкурс на оренду вільного приміщення

  Приміщення знаходиться за адресою, проспект Космонавтів, 30

  Виконавчий комітет Вінницької міської ради оголосив конкурс по визначенню права на укладення договорів оренди вільних об'єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Вінниці.

  Про це інформує сайт влади Вінниці, повідомляє «Главком».

  Об'єкт 1:  вбудоване приміщення загальною площею 27,1 м2 (№ 24, з врахуванням площ загального користування) четвертого поверху адміністративної будівлі (літ. А) по пр. Космонавтів, 30.

  Розмір стартової орендної плати об'єкту за перший місяць оренди 3000,00 грн., крім того ПДВ.

  Цільове використання  об'єкта:

  • розміщення офісу.

  Основні вимоги конкурсу:

  1. Строк оренди  2 роки 11 місяців.
  2. Переможець конкурсу зобов'язується:
  •  дотримуватись відповідних вимог експлуатації об'єкта згідно норм санепідрежиму,  правил техніки безпеки та протипожежної безпеки;
  • використовувати об'єкт за призначенням;
  • підтримувати об'єкт в належному стані, передбаченому санітарними та протипожежними правилами, запобігати його пошкодженню.
  • провести за власний рахунок виготовлення незалежної (експертної) оцінки об'єкта протягом місяця з дати укладення договору оренди, подати виконавчому комітету міської ради на затвердження звіт про оцінку майна з висновками про його вартість та перейти на новий розрахунок орендної плати (у разі збільшення).

  Основні умови конкурсу

  Учасники конкурсу - юридичні та фізичні особи (суб'єкти підприємницької діяльності).
  Учасникам  конкурсу необхідно подати до виконавчого комітету міської ради (м. Вінниці, вул. Соборна, 59, І-й поверх, Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», департамент комунального майна міської ради)  наступні документи:

  а) заяву на ім'я міського голови на участь в конкурсі  з зазначенням терміну оренди та характеру використання об'єкта;
  б) відомості про учасника конкурсу:

  Заявником - підприємством:

  • копію виписки (або витягу) з Єдиного державного реєстру;
  • копію Статуту (Положення);
  • копію довідки Вінницької ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницької області про реєстрацію платника податку та довідку про відсутності заборгованості перед бюджетом;
  • копію свідоцтва про сплату єдиного податку або свідоцтво платника податку;
  • копію протоколу загальних зборів (наказ, розпорядження) про вибори (призначення) керівника;
  • звіт про фінансові результати юридичної особи з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
  • належним чином оформлену довіреність, видану представнику юридичної особи (у разі необхідності).

  Заявник - приватний підприємець (фізична особа-підприємець):

  • копію виписки (або витягу) з Єдиного державного реєстру;
  • копію довідки Вінницької ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницької області про реєстрацію платника податку та довідку про відсутності заборгованості перед бюджетом;
  • копію паспорта;
  • декларацію про доходи або  копію звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

  в) техніко-економічне обґрунтування оренди, в яке входить цінові пропозиції з орендної плати, варіанти поліпшення орендованого майна, додаткові зобов'язання щодо експлуатації, зобов'язання (пропозиції) щодо виконання вимог конкурсу, зобов'язання (пропозиції) щодо забезпечення сплати орендної плати (застава майна тощо) та додаткові зобов'язання щодо експлуатації об'єкта, що подається учасником конкурсу у закритому конверті.

  Визначення переможця конкурсу:

  Переможцем буде визнано учасника, який запропонує найбільший розмір орендної плати об'єкту за перший місяць оренди та найкращі умови оренди об'єкта. Підбиття підсумків конкурсу здійснюється конкурсною комісією по визначенню  права на укладення договору оренди вільного об'єкта нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Вінниці. 

  Прийняття документів від заявників на участь в конкурсі здійснюється протягом 14 календарних днів з дати публікації в комунальних засобах масової інформації («Вінницька газета») даного інформаційного повідомлення.

  Засідання конкурсної комісії відбувається через три робочі дні після закінчення терміну прийняття заяв на участь в конкурсі. Дата проведення конкурсу може змінюватися.

  Додаткову інформацію про умови проведення конкурсу можна отримати в робочі дні з 9.00 до 17.00 за тел. 59-50-16  щоденно (крім суботи та неділі).

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ