рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Виставка авторської вишивки та дефіле в національних українських костюмах відбудуться у Вінниці

  • Розсилка
  Виставка авторської вишивки та дефіле в національних українських костюмах відбудуться у Вінниці

  На День Європи на майдані Героїв Небесної Сотні діятимуть святкові заходи

  Під час святкування Дня Європи на майдані Героїв Небесної Сотні діятиме міні-проект «Орнаментальна Україна», виставка традиційного національного вбрання регіону Східного Поділля, виставка рушників та авторських вишиваних робіт майстрів Вінниччини та влаштують дефіле у національних костюмах.

  Понад 40 майстринь візьмуть участь у проекті «Вишивана доля Вінниччини». Діятиме виставка рушників та авторських робіт майстрів Вінниччини. Також проводитимуть майстер-класи з вишивання за участю майстрів народного мистецтва міста та області. Для відвідувачі цієї локації виступатимуть фольклорні колективи міста та області.

  На цій площі також діятиме виставка «Європа: Парад Незалежності». Виставка присвячена темі проголошення незалежності низкою країн Центрально-Східної Європи наприкінці Першої світової війни 1914-1918 рр. та висвітленню ролі і місця України у тогочасній європейській геополітиці.

  На 12 банерах виставки відображатимуться важливі зміни, що сталися на політичній карті Європи у результаті Першої світової війни. Зокрема, утворення нових держав у Східній Європі: Чехословацької Республіки та Королівства Сербів, Хорватів і Словенців, проголошення незалежності Фінляндією, Литвою, Латвією, Естонією, Королівством Угорщини й Польщею. Довжина виставка буде 8 метрів.

  Також тут будуть розміщені фотолокації та флористичне пано.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ