З приватного подвір'я на Вінниччині чоловік вкрав мотоцикл
![З приватного подвір'я на Вінниччині чоловік вкрав мотоцикл](/img/article/4353/13_main-v1504698644.jpg)
Спізнившись на електричку, чоловік вирішив дістатись додому на чужому транспорті.
Протягом години поліцейські втановили місцезнаходження транспортного засобу та особу зловмисника, причетного до угону. Ним виявився 21-річний житель села Рахни Лісові. Чоловік у 2015 році звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за крадіжки, і зараз перебуває на умовному терміні.
Як розповів керівник шаргородської поліції Олександр Намакарський, поліцейські встановили, що того дня зловмисник разом із двома друзями перебував у селі Пеньківка і спізнився на електричку. Аби дістатись додому, чоловік з подвір’я свого знайомого викотив мотоцикл і завів на дорозі. Доїхавши до місця, він сховав транспортний засіб у напівзруйнованому будинку.
За фактом викрадення автомобіля відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом), що карається позбавленням волі на строк до 8 років.
Коментарі — 0