рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  За три роки у вінницьких школах відкрили 20 інклюзивних класів

  • Розсилка
  За три роки у вінницьких школах відкрили 20 інклюзивних класів

  Освітяни говорять, що батьки все частіше звертаються до керівництва шкіл, аби їхні діти навчались саме в класах з інклюзивною освітою

  Директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко повідомила, що кількість навчальних закладів, де існують класи інклюзивної освіти вдалося збільшити в три рази. Лише за останні три роки відкрили 20 таких класів, тепер їх – 62.

  Про це чиновниця заявила в інтерв’ю «ВітаTV» .

  Оксана Яценко зазначила, що для відкриття такого класу або ресурсної кімнати необхідно лише звернення батьків до Департаменту освіти.  Наразі в Департаменті освіти констатують, що найбільш пристосованою для інклюзивного навчання залишається 33 школа.

  «Є і ліфт, і санвузол, і пандуси, і доступність абсолютно в кожен кабінет, і ресурсна кімната, де дітки можуть відпочити у вільний час, або якщо вони просто на уроках втомилися», – розповіла директорка школи Наталя Сидоренко.

  Вчителі зазначають, що батьки дітей з особливими потребами все частіше звертаються до загальноосвітньої школи, наполягаючи, аби їхні діти вчилися там, серед своїх здорових однолітків.

  Джерело: vn.oblast.online


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ