Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Apple пропонує замінити паспорти на iPhone

  • Розсилка
  Apple пропонує замінити паспорти на iPhone

  Компанія Apple розглядає можливість використання iPhone в якості засобу ідентифікації особистості

  Всесвітньо-відомий виробник електронної продукції й програмного забезпечення, компанія Apple, зареєструвала патент на використання своїх смартфонів в якості заміни документів, що посвідчують особу, в тому числі паспортів.

  Про це повідомило в п'ятницю американське спеціалізоване видання Apple Insider.

  «Компанія Apple розглядає можливість використання iPhone в якості засобу ідентифікації особистості для користувачів з використанням захищеної системи зберігання даних, яка працює з системою RFID, що має потенціал для використання смартфона як альтернативи паспорту», - йдеться у повідомленні.

  Компанія вже отримала необхідний дозвіл у Бюро реєстрації патентів і торгових марок США.

  Передбачається, що система працюватиме за допомогою радіоприймачів малого радіусу дії RFID або NFC, а також захищеного елементу для зберігання даних з можливістю обробки даних. Як описується в патенті, пристрій отримує у відповідному органі влади частину інформації, яка посвідчує особу (наприклад, водійських прав або паспорту). Після цього, він здійснює відповідний запит до цього органу та отримує дозвіл на зберігання у своєму захищеному елементі необхідного документа.

  Як вважають в Apple, така система може використовуватися приватними компаніями, наприклад, для пропуску на об'єкти, а також для паспортного контролю під час подорожей.

  Як повідомляв «Главком», вартість американської компанії Apple 2 серпня сягнула трильйона доларів

  Вартість Apple зросла до трильйона завдяки активними продажами iPhone 8 і X, особливо у Китаї та Японії, а також зростанні доходів від послуг App Store.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ