Опубліковано мультфільм, повністю згенерований комп’ютером

  Фільм став результатом діяльності математичних алгоритмів
  У мережі опубліковано тривимірний короткометражний мультфільм, який повністю згенерований комп'ютером. Як пояснив номінальний творець мультфільму Джуліус Хорстуіс, короткометражка була створена виключно за допомогою фрактальних паттернів. «Хорстуіс і раніше використовував фрактали в CG-анімації, але зараз, дивлячись цей мультфільм, досить
  • 5 Листопада, 2017, 16:39
  • Розсилка

  Фільм став результатом діяльності математичних алгоритмів

  У мережі опубліковано тривимірний короткометражний мультфільм, який повністю згенерований комп'ютером. Як пояснив номінальний творець мультфільму Джуліус Хорстуіс, короткометражка була створена виключно за допомогою фрактальних паттернів.

  «Хорстуіс і раніше використовував фрактали в CG-анімації, але зараз, дивлячись цей мультфільм, досить легко забути, що перед нами результат діяльності математичних алгоритмів, які видавали рандомні дані», - пише «Популярна механіка».

  Як заявив сам Хорстуіс, «за допомогою фракталів я можу створити цілі світи, і мені не потрібно що-небудь малювати або моделювати. Ці форми ховаються в формулах, вони існують в математичній реальності, а мені потрібно лише досліджувати ці світи і змусити їх показати себе».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ