Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Китаї почали впроваджувати технологію розпізнавання людей за ходою

  • Розсилка
  У Китаї почали впроваджувати технологію розпізнавання людей за ходою

  Точність розпізнавання даної технології заявляється на рівні 94%

  Китайська компанія Watrix розробила нову систему для «розпізнавання ходи», яка здатна розпізнавати людей на досить великій відстані (до 50 метрів) на підставі того, як вони йдуть. Таким чином, навіть якщо об'єкт зйомки носить маску або знаходиться під таким кутом до камери, що його обличчя не видно, програмне забезпечення все одно може ідентифікувати людей за допомогою наявних кадрів.

  Глава компанії Watrix Хуанг Йонгжен розповів в одному з інтерв'ю, що за допомогою штучної кульгавості обдурити ПЗ не вдасться. Це пов'язано з тим, що система аналізує рухи всього тіла людини. Технологія розпізнавання людини за ходою компанії Watrix на основі відео з ходою створює її модель. За даними компанії, точність розпізнавання даної технології становить 94%. Але ці відомості не були підтверджені незалежними експертизами. Також слід зазначити, що аналіз здійснюється не в режимі реального часу, а на підставі запису.

  Поліція в Пекіні і Шанхаї вже почала використовувати технологію розпізнавання ходи в своїй діяльності. Також дана технологія стане частиною розроблюваної системи спостереження на базі штучного інтелекту, яку планується розгорнути по всій країні.

  Сама по собі технологія розпізнавання людини за ходою не є новою. Її розвитком займаються вчені в Японії, Великобританії і США. Але до Watrix вона не була комерціалізована.

  Джерело: ITC.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ