рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Москва втрачає свої позиції на Балканах, - дипломат

  • Розсилка
  «Одним з яскравих прикладів є офіційна заява Москви про те, що розширення ЄС не принесе нічого позитивного для Західних Балкан, включаючи Сербію. У відповідь, сербський президент зазначив, що хоча Росія і залишається другом Сербії, стратегічна мета - Москва втрачає свої позиції на Балканах, - дипломат
  «Одним з яскравих прикладів є офіційна заява Москви про те, що розширення ЄС не принесе нічого позитивного для Західних Балкан, включаючи Сербію. У відповідь, сербський президент зазначив, що хоча Росія і залишається другом Сербії, стратегічна мета

  На думку болгарського дипломата, зростаючий російський інтерес на Балканах призводить до парадоксальної ситуації

  Болгарський дипломат і колишній заступник міністра закордонних справ Болгарії Любомир Кючуков вважає, що Москва втрачає свої позиції на Балканах. Про це він заявив в інтерв'ю «Главкому»  

  На думку дипломата, зростаючий російський інтерес на Балканах призводить до парадоксальної ситуації. «Чим активнішою стає Москва, тим більше позицій вона втрачає в регіоні. Це добре видно на прикладі її напружених відносин з Чорногорією, проблем з Македонією та навіть з Грецією та Сербією», - зазначає Кючуков.

  Зокрема, дипломат стверджує, що про негативні зміни у стосунках Росії з балканськими країнами свідчить офіційна заява Москви про шкоду від розширення ЄС і відповідь на неї сербського президента.

  «Одним з яскравих прикладів є офіційна заява Москви про те, що розширення ЄС не принесе нічого позитивного для Західних Балкан, включаючи Сербію. У відповідь, сербський президент зазначив, що хоча Росія і залишається другом Сербії, стратегічна мета країни - стати членом ЄС», - наголосив Кючуков.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ