рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Німеччина відсьогодні очолила Раду Європи

  • Розсилка
  Головування Німеччини буде зосереджено на подоланні пандемії Covid-19, підтримці європейської економіки у відновленні і зміцнення соціальної згуртованості в Європі. - Німеччина відсьогодні очолила Раду Європи
  Головування Німеччини буде зосереджено на подоланні пандемії Covid-19, підтримці європейської економіки у відновленні і зміцнення соціальної згуртованості в Європі.

  Німеччина матиме великий вплив на формування порядку денного в Раді ЄС

  Німеччина сьогодні, 1 липня, очолила Раду Європи. Про це повідомляє пресслужба Євросоюзу.

  У пресслужбі нагадали, що до цього головувала Хорватія.

  Німеччина матиме великий вплив на формування порядку денного в Раді ЄС.

  У відомстві зазначають, що її головування буде зосереджено на подоланні пандемії Covid-19, підтримці європейської економіки у відновленні і зміцнення соціальної згуртованості в Європі.

  «З опівночі Німеччина прийняла головування в Європейській Раді. У Берліні Брандербурзькі ворота були підсвічені логотипом німецького головування та його девізом на наступні шість місяців – «Разом до відновлення Європи», - йдеться у повідомленні.

  Зазначимо, кожні 6 місяців головування в Раді змінюється державами-членами ЄС. Держава, яка очолює Раду, тісно співпрацюватиме ще з двома країнами, для встановлення довгострокових цілей і спільного порядку денного. Крім того, кожна з трьох країн готує свою більш детальну шестимісячну програму.

  Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що пандемія коронавіруса показала крихкість проекту Європейського союзу.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ