рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Новий склад Єврокомісії приступив до роботи

  • Розсилка
  <p>&laquo;З сьогоднішнього дня ми є стражами Угод ЄС&raquo;, - зазначила Урсула фон дер Ляєн, нова глава Єврокомісії</p> - Новий склад Єврокомісії приступив до роботи

  «З сьогоднішнього дня ми є стражами Угод ЄС», - зазначила Урсула фон дер Ляєн, нова глава Єврокомісії

  Новий склад Єврокомісії почав діяльність в день 10-ї річниці з моменту підписання Лісабонської угоди ЄС

  У неділю, 1 грудня, новий склад Європейської комісії приступив до виконання повноважень після формальної процедури затвердження Єврорадою і Європарламентом.

  Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.

  Новий склад Єврокомісії почав діяльність в день 10-ї річниці з моменту підписання Лісабонської угоди ЄС, яка стала визначальним документом для реформування і збереження єдності Європейського Союзу.

  «З сьогоднішнього дня ми є стражами Угод ЄС і охоронцями Лісабонського духу. Я відчуваю цю відповідальність», - зазначила Урсула фон дер Ляєн, нова глава Єврокомісії.

  За її словами, завдяки ЄС Європа позбулася тиранії, перетворилася у континент миру з правами і свободами для людей, які є більшими ніж де-небудь в інших частинах світу.

  «Але Європа - це не тільки скарб, який ми успадкували. Європа є обіцянкою. Європа є майбутнім. Європа є чимось таким, що ми повинні будувати - цеглина за цеглиною, день до дня», - резюмувала Урсула фон дер Ляєн.

  Вона також зазначила, що перед Єврокомісією стоїть завдання гідно супроводжувати такі зміни.

  Нагадаємо, у четвер, 28 листопада, Європейська рада остаточно затвердила склад нової Єврокомісії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ