Урсула фон дер Ляєн

Всі матеріали Публікації Фото Відео
Зеленський відповів на чутки про напружену зустріч із фон дер Ляєн
Зеленський відповів на чутки про напружену зустріч із фон дер Ляєн
Президент заявив, що переговори були «абсолютно позитивними»
Зеленський попередив ЄС про «самовбивчі» наслідки послаблення санкцій
Зеленський попередив ЄС про «самовбивчі» наслідки послаблення санкцій
Президент закликав Євросоюз не знімати обмеження з російських олігархів і розширювати санкційні списки
ЄС виділить Україні €3,3 млрд на ракети й дрони
ЄС виділить Україні €3,3 млрд на ракети й дрони
Кошти із програми SAFE підуть на запуск нової програми спільних оборонних проєктів Європи з Україною
Зеленський і фон дер Ляєн обговорили нові оборонні проєкти
Зеленський і фон дер Ляєн обговорили нові оборонні проєкти
Київ та Єврокомісія готують рішення щодо фінансування, а продовжити переговори Зеленський і фон дер Ляєн домовилися у Нью-Йорку
Україна стане учасницею нової Ради безпеки Європи – Урсула фон дер Ляєн
Україна стане учасницею нової Ради безпеки Європи – Урсула фон дер Ляєн
До нового формату також можуть долучити Велику Британію, Канаду та Норвегію
Український прапор замайорів у самому серці Європейського Союзу (відео)
Український прапор замайорів у самому серці Європейського Союзу (відео)
Єврокомісія підняла синьо-жовтий стяг у Брюсселі напередодні Дня Незалежності України
Урсула фон дер Ляєн показала своє господарство на фермі (відео)
Урсула фон дер Ляєн показала своє господарство на фермі (відео)
Урсула фон дер Ляєн розповіла історію про домашню птахоферму
Єврокомісія відреагувала на перше збиття дрона над Румунією
Єврокомісія відреагувала на перше збиття дрона над Румунією
Урсула фон дер Ляєн подякувала румунським військовим за швидку реакцію
До нового пакету санкцій ЄС включені 32 російські банки: деталі від президентки Єврокомісії
До нового пакету санкцій ЄС включені 32 російські банки: деталі від президентки Єврокомісії
Нові санкції також обмежать роботу криптокомпаній та платформ з торгівлі нафтою
Прем'єр Корецький провів першу розмову з президенткою Єврокомісії
Прем'єр Корецький провів першу розмову з президенткою Єврокомісії
Окрему увагу співрозмовники приділили посиленню санкційного тиску на Росію та зміцненню української системи протиповітряної оборони
Брюссель назвав умову для другого кластера переговорів з Україною
Брюссель назвав умову для другого кластера переговорів з Україною
Фон дер Ляєн: Україна вже виконала «домашнє завдання» для наступного кластера
Зеленський нагородив Урсулу фон дер Ляєн за вклад в євроінтеграцію України
Зеленський нагородив Урсулу фон дер Ляєн за вклад в євроінтеграцію України
Президентка Єврокомісії отримала новостворений орден Європи
До Києва на День Державності приїхали європейські лідери (відео)
До Києва на День Державності приїхали європейські лідери (відео)
Впродовж дня за участі іноземних лідерів відбудеться низка офіційних заходів
Ердоган вручив європейським лідерам несподівані подарунки на саміті НАТО
Ердоган вручив європейським лідерам несподівані подарунки на саміті НАТО
Лідери Європи отримали цінний подарунок
Єврокомісія оголосила про перший транш Україні з кредиту на €90 млрд
Єврокомісія оголосила про перший транш Україні з кредиту на €90 млрд
Урсула: Сьогодні ми перераховуємо перший транш 
Україна і Молдова рухатимуться до ЄС окремо – фон дер Ляєн
Україна і Молдова рухатимуться до ЄС окремо – фон дер Ляєн
Президент Євроради відзначив високу динаміку Молдови у виконанні зобов'язань перед ЄС
Вступ України до ЄС. Названо дату початку переговорів
Вступ України до ЄС. Названо дату початку переговорів
Україна розраховує на вступ до ЄС до 2027 року
Вступ до ЄС. Глава Єврокомісії заявила про важливі тижні для України
Вступ до ЄС. Глава Єврокомісії заявила про важливі тижні для України
Урсула фон дер Ляєн: Найближчі тижні будуть важливими
Зеленський обговорив з главою Єврокомісії посилення ППО
Зеленський обговорив з главою Єврокомісії посилення ППО
Раніше Урсула фон дер Ляєн повідомила про надання допомоги для зміцнення української протиповітряної оборони
Президентка Єврокомісії анонсувала посилення української ППО
Президентка Єврокомісії анонсувала посилення української ППО
«Терор – це відчай, а не сила»: Урсула фон дер Ляєн засудила удар по Україні
ЄС завершує підготовку пакета допомоги Україні на 6 млрд євро
ЄС завершує підготовку пакета допомоги Україні на 6 млрд євро
Фон дер Ляєн: «У той час як Росія відкрито висміює дипломатичні зусилля, ми продовжуємо посилювати Україну»
Скандал у вищих колах Брюсселю. Чиновники незадоволені главою Єврокомісії
Скандал у вищих колах Брюсселю. Чиновники незадоволені главою Єврокомісії
Частина європейських посадовців вважає, що фон дер Ляєн надто централізувала владу
Трамп після розмови з фон дер Ляєн відклав торговельну війну з ЄС
Трамп після розмови з фон дер Ляєн відклав торговельну війну з ЄС
Трамп пригрозив Європі новими тарифами, але дав час до липня
Зеленський обговорив з президенткою Єврокомісії пакет підтримки Україні
Зеленський обговорив з президенткою Єврокомісії пакет підтримки Україні
Зеленський обговорив з Урсулою фон дер Ляєн Drone Deal та перший транш на БпЛА
Зустріч Зеленського з лідерами ЄС: оприлюднено спільну заяву
Зустріч Зеленського з лідерами ЄС: оприлюднено спільну заяву
ЄС підтвердив фінансову допомогу, санкційний тиск на РФ та готовність пришвидшити вступ України до союзу
Вступ України до ЄС: президент Євроради анонсував новий крок
Вступ України до ЄС: президент Євроради анонсував новий крок
Кошта: Наступний крок – відкриття першого кластера переговорів про вступ України до Європейського Союзу
Глава Єврокомісії пропонує змінити механізм ухвалення рішень у ЄС після поразки Орбана
Глава Єврокомісії пропонує змінити механізм ухвалення рішень у ЄС після поразки Орбана
Фон дер Ляєн закликала уряди країн ЄС «використати цей момент»
«Угорщина обрала Європу». Урсула фон дер Ляєн про результати виборів
«Угорщина обрала Європу». Урсула фон дер Ляєн про результати виборів
Фон дер Ляєн: країна повертається до свого європейського шляху
Кредит €90 млрд від ЄС: фон дер Ляєн запевнила Україну у фінансовій підтримці
Кредит €90 млрд від ЄС: фон дер Ляєн запевнила Україну у фінансовій підтримці
Кредит залишається заблокованим через позицію Угорщини
Глава Єврокомісії розповіла, у скільки ЄС обходиться війна на Близькому Сході
Глава Єврокомісії розповіла, у скільки ЄС обходиться війна на Близькому Сході
За десять днів конфлікту ціни на газ зросли на 50%, а на нафту – на 27%