Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Освічення в коханні завершилося арештом в Ірані

  • Розсилка
  Чоловік освідчився дівчині, стоячи серед пелюстків троянд - Освічення в коханні завершилося арештом в Ірані
  Чоловік освідчився дівчині, стоячи серед пелюстків троянд

  Поліція звинуватила пару в порушенні «публічної пристойності»

  Іранська поліція заарештувала пару за порушення «публічної пристойності» після того, як вони заручилися перед натовпом у торговому центрі.

  Відео пропозиції одружитися в західному місті Арак з'явилося в соціальних мережах 8 березня: на ньому видно, як чоловік освідчується дівчині, стоячи серед пелюстків троянд у формі серця на підлозі.

  Заступник начальника поліції провінції Марказі, столицею якого є Арак, заявив, що пара була взята під варту за «обурення публічної пристойності, що є наслідком виродженої західної культури», повідомляє агентство Fars.  Офіцер Махмуд Халаджі додав, що пізніше пара була звільнена з-під варти під заставу.

  Ісламське право, яке застосовується в Ірані, жорстко обмежує прояви прихильності на людях. Воно також забороняє публічні танці.

  У квітні 2018 року суворі правила країни про громадську пристойність отримали міжнародну увагу, коли офіційний представник Міністерства культури у північно-східному місті Мешхед був заарештований після появи відео, як люди танцюють у місцевому торговому центрі.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ