Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Президент Кіпру оголосив новий склад уряду

  • Розсилка
  Президент Кіпру оголосив новий склад уряду

  Це вже другий термін президента

  Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс оголосив новий склад уряду, який буде працювати в другий термін його повноважень. Про це повідомило урядове бюро друку і інформації.

  Анастасіадіс переміг на президентських виборах 4 лютого, на посаду на другий п'ятирічний термін він вступить 28 лютого. Офіційне призначення міністрів відбудеться 1 березня.

  Міністром закордонних справ призначений Нікос Хрістодулідіс, який був до цього офіційним представником уряду Кіпру. Міністром фінансів знову стане Харіс Георгіадіс. Новим міністром оборони - Саввас Ангелідіс.
  До складу нового кабінету також увійшли: міністр внутрішніх справ Константінос Петрідіс, міністр освіти і культури Костас Хампьяуріс, міністр енергетики, торгівлі, промисловості і туризму Йоргос Лаккотріпіс, міністр сільського господарства, природних ресурсів і навколишнього середовища Костас Кадіс, міністр юстиції Ионас Ніколау.

  Нагадаємо, Нікос Анастасіадіс, який був переобраний президентом Республіки Кіпр 4 лютого 2018 року, заявив про те, що для нього є пріоритетом відновлення переговорів щодо об’єднання острову

  Як відомо, у другому турі виборів на Кіпрі переобраний президентом Нікос Анастасіадіс. Після підрахунку 95% голосів він отримав 55,9%. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ