Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Росіянам пригрозили штрафами за відмову приймати банкноти із зображенням Криму

  • Розсилка
  Росіянам пригрозили штрафами за відмову приймати банкноти із зображенням Криму

  Купюри часто відмовляються приймати в магазинах, крім того, з новими грошима працюють не всі банкомати

  Громадяни Росії відмовляються приймати нові купюри номіналом в 200 руб. і 2 тис. руб., на яких зображений окупований Крим, за це Росспоживнагляд пригрозив штрафами.

  Про це повідомляє «Коммерстант».

  «Будь-яка відмова продавця в прийомі нових банкнот Банку Росії, що володіють усіма встановленими ознаками платоспроможності, номіналом 200 і / або 2000 рублів в рахунок оплати тих чи інших товарів (послуг) має розглядатися як протиправне діяння, що утискає права споживачів і необгрунтовано перешкоджає укладенню договору купівлі-продажу», - йдеться в заяві Росспоживнагляду.

  Зазначається, що тим, хто не прийме нові банкноти, можуть загрожувати штрафи. Максимальний розмір штрафу для компаній - 50 тис. руб.

  Російське видання уточнює, що росіяни все ще не звикли до дизайну банкнот номіналом 200 і 2000 руб. Купюри часто відмовляються приймати в магазинах, крім того, з новими грошима працюють не всі банкомати. 

  Нагадаємо, 12 жовтня 2017 року центробанк Росії увів в обіг банкноту номіналом 200 рублів із зображенням краєвидів окупованого Севастополя.

  Нацбанк України заборонив банкам і фінансовим установам використовувати російські банкноти та монети із зображенням анексованого Криму.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ