Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Гданську пройшов марш ультраправих. Влада каже, що нічого не знала

  • Розсилка
  Ультраправі у Гданську - У Гданську пройшов марш ультраправих. Влада каже, що нічого не знала
  Ультраправі у Гданську

  Марш викликав протести громадян

  У польському місті Гданськ в суботу пройшов багатотисячний марш ультраправої організації Obóz Narodowo-Radykalny (ONR).

  Як повідомляє Onet.pl, марш під гаслами «Знайдемо кий на левацьку рожу» виявився несподіваним для міської влади та викликав протести громадян.

  Як результат президент міста випустив спеціальне звернення з цього приводу. Серед іншого він зазначив, що у мерії не знали про цей марш, адже заявку на акцію подала стороння людина. Більш того – у заявці йшла мова про мітинг, присвячений «національної незалежності в польському публічному просторі».

  «Якщо ви запитаєте мене, чи знали ми про людей, які вчора можна було побачити маршируючи ми на вулицях нашого міста під прапором ONR – відповідь ні»,- заявив президент міста Павел Адамович.

  Він також зазначає, що поліція також не побачила порушень закону у цьому марші, додавши, що це стало результатом дій нинішньої влади, лояльної до таких акцій.

  В якості відповіді президент Гданська закликав провести 21 квітня альтернативний мітинг.

  «Багато в кого цей марш викликав жах, але страх не може паралізувати нас, тому запрошую кожного, хто близький до ідеалів демократії, свободи, відкритості, в суботу перед міською радою Головного міста на продемократичну та антифашистську демонстрацію. Давайте покажемо, що Гданськ є колискою свободи, яку ніхто в нас не відбере», - зазначив посадовець.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ