рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна vs Росія: у Гаазі призначили дату суду щодо порушень морського права

  • Розсилка
  Постійна палата третейського суду (ППТС) знаходиться в тій самій будівлі, що й Міжнародний суд ООН, в Палаці миру - Україна vs Росія: у Гаазі призначили дату суду щодо порушень морського права
  Постійна палата третейського суду (ППТС) знаходиться в тій самій будівлі, що й Міжнародний суд ООН, в Палаці миру

  Вступна заява РФ призначена на понеділок, 10 червня, на 10-ту ранку. Вступна заява України - на вівторок, 11 червня, на 10-ту ранку

  У Гаазі з 10 по 15 червня арбітраж Постійної палати третейського суду проведе слухання щодо попередніх заперечень Російської Федерації у справі за позовом України щодо порушення права прибережної держави відповідно до Конвенції ООН з морського права 1982 року. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-службу суду.  Зазначається, що суд вирішив заслухати попередні заперечення Росії. Сторони вже представили письмові зауваження з фактичними доказами.

  «Вступна заява РФ призначена на понеділок, 10 червня, на 10-ту ранку. Вступна заява України - на вівторок, 11 червня, на 10-ту ранку», - йдеться у повідомленні.

  Постійна палата третейського суду (ППТС) знаходиться в тій самій будівлі, що й Міжнародний суд ООН, в Палаці миру.

  Як повідомлялося, 16 вересня 2016 року Україна ініціювала провадження проти РФ щодо порушення нею Конвенції ООН з морського права і просить суд у Гаазі підтвердити права України в Чорному і Азовському морях та у Керченській протоці.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ