Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вбивці активістки Гандзюк мають сидіти, навіть якщо вони є героями війна на Донбасі

  • Олена Білозерська

   Боєць Української добровольчої армії 

  • Розсилка
  Вбивці активістки Гандзюк мають сидіти, навіть якщо вони є героями війна на Донбасі

  Через кримінальні злочини, скоювані колишніми військовослужбовцями ЗСУ, суспільство починає погано ставитись до всіх фронтовиків. А тут ще й добровольці

  Катерина Гандзюк, активістка, яку облили кислотою, за версією слідства, колишні добровольці УДА - померла.

  Тепер убивці відповідатимуть за зовсім іншою статтею Карного кодексу. Даруйте, я не буду стримуватись. Скоти, любителі залишати за собою випалену землю - «після мене хоч потоп» - сидіть до упору.

  Через кримінальні злочини, скоювані колишніми військовослужбовцями ЗСУ, суспільство починає погано ставитись до всіх фронтовиків. А тут ще й добровольці 

  До добровольців, людей, які пішли воювати за Україну без грошей, пільг і статусів, завжди було особливе ставлення - майже як до святих. С*ки, ви мали тримати цю планку. Натомість через вас і таких, як ви - ставлення буде, як до бандитів. Це ж не просто кримінальний злочин, не просто, приміром, робота кілера, який вбиває одного бізнесмена в інтересах іншого. Ви облили кислотою жінку! І ця жінка померла. Злочин на всю державу, на весь світ. Через кількох відморозків - не відмитися всім.  І ніякі ПТСРи, ніяка відсутність психологів чи їхнє невміння працювати - не виправдання. Я маю право це казати, бо теж воювала, і воюватиму далі, як тільки наш батальйон морської піхоти заведуть на ротацію. Через мій добровольчий підрозділ, в якому служила три з половиною роки, пройшло багато людей, з них біля двадцяти - «кістяк», мої старі побратими. Ніхто з них, включно зі мною, нічого подібного не робив. А якщо зробить у майбутньому - він мені більше не побратим, хай теж сидить до упору.

  У 2015 році під Волновахою я везла в лікарню людину у вкрай важкому стані, майже помираючого. І мою машину заблокували ватники - три мужика і дві баби. Знав би хто, як мені хотілося вийти і постріляти їм під ноги. Але навіть у цей момент я думала про те, що скажуть: озброєні правосєки стріляли по мирних людях. І я не зробила цього.

  Двіжувальники з двома звивинами, любителі риболовлі в каламутній воді, майстри напівкримінальних і відверто кримінальних бізнес-схем, люди з невичерпною кмітливістю, як схопити чи віджати все, що погано лежить, не замислюючись про наслідки - люди, які вже чотири роки вбивають добровольчий рух, від яких і відмовитись не виходить, бо це не допомагає - горіти вам у пеклі на тому світі. А на цьому - сидіть до упору.

  Читайте також:

   Джерело: блог Олени Білозерської

   Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
   Дмитро Орєшкін
   Дмитро Орєшкін

   Російський політолог

   Мустафа Найєм
   Мустафа Найєм

   Народний депутат

   Микола Сунгуровський
   Микола Сунгуровський

   Директор військових програм Центру Разумкова

   Кирило Сазонов
   Кирило Сазонов

   Політичний оглядач

   Зоя Казанжи
   Зоя Казанжи

   Громадський діяч

   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ