Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Дебати з персонажем Зе будь смішнішими за будь-яку гуморину

  • Ірина Геращенко

   Народний депутат України, віце-спікер

  • Розсилка
  Дебати з персонажем Зе будь смішнішими за будь-яку гуморину

  У випадку виходу у другий тур персонажа Зе, є передчуття, що ляльководи спробують його сховати від народу на три тижні

  Персонаж Зе назвав легендарного полковника Кривоноса «тут є один персонаж». Й далі щось там, що він пропонував йому бути головним в ЗСУ. Тіпа хотів сказати про нашого бойового полковника щось позитивне, але без написаного тексту - вийшло, як зЕвжди, не в тему...

  Персонаж Зе дав рецепт , як позбутися олігархізації ЗМІ: олігархи - власники телеканалів мають отримувати прибуток від ТБ): Ще й розповів, що багато років керував телеканалами. Люди, які хоча б трохи розуміються на темі українського телебачення, знають, що українські телеканали - глибоко збиткові і дотаційні. В тому числі збитковим є і залишається телеканал, яким Зе керував і той, де він зараз різвиться.

  Персонаж Зе при цьому не розповів, що робити з шегреновою шкірою вітчизняного рекламного ринку, який зростає тільки в буремні часи виборчої кампанії (коли є реклама і «джинса»), й потім скукожується так, що ні про які прибутки на ТБ не може йти і мови.  Тобто, людина, яка претендує на найвищу посаду в державі, поняття зеленого не має про функціонал міністра оборони (що це далеко не ЗСУ), й не розбирається в жодній темі, окрім дешевого гумору. Повна і абсолютна некомпетентність. Зелена некомпетентність. 

  Персонаж, який роками ржав над президентами (окрім Януковича, там було ніззя), мером, спікером і Ляшком, насправді, без сценарію і написаного тексту двох слів зв’язати не може. 

  Саме тому ляльководи ховають кандидата від виборців, щоб, бодай, чогось не бовкнув не з написаного в сценарії. Я проти перетворення виборів на вибори кота в мішку.

  Сьогодні ми з Mariya Ionova зареєстрували законопроект про обов‘язкові дебати кандидатів перед другим туром. Виборці мають зробити усвідомлений , а не скайп - вибір. 

  Петро Порошенко готовий до дебатів з будь - ким, хто вийде до другого туру. А от у випадку виходу туди персонажа Зе, є передчуття, що ляльководи спробують його сховати від народу на три тижні. Дуже хочеться дебатів ): 

  Боюся, це може виявитися смішніше будь яких гуморин

  Джерело: блог Ірини Геращенко

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ