Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В українському інформаційному просторі продовжує діяти мережа ворожої агентури

  • Микола Голомша

   Лідер партії "ПАТРІОТ"

  • Розсилка
  <span>Кирило Вишинський</span> - В українському інформаційному просторі продовжує діяти мережа ворожої агентури
  Кирило Вишинський

  Затримання Вишинського — це ліквідація лише частки айсберга путінської пропагандистсько-технологічної машини

  Експансія буває різна. Територіальна, політична, економічна... Якщо подивитись на взаємовідносини України з Росією протягом лише останньої чверті століття, то всі ці види експансії присутні. І є вони лише продовженням експансії культурної, мовної, інформаційної (комунікаційно-контентної).

  Весь цей час українське суспільство намагалось противитися цим агресіям. Але наштовхувалось на невидимий спротив десь «нагорі». Там не бажали занадто сильно псувати стосунки із сусідом. А сусід тим часом робив свою справу. Зокрема, формував мережу різнорівневого впливу на населення країни, на окремі соціальні групи.Станом на 1995 рік в Україні нараховувалось понад два десятка російських організацій. За десять років їх чисельність збільшилася втричі. У 2010 році, коли з приходом корпорації під назвою Партія регіонів до влади «рускій мір» отримав режим найбільшого сприяння в Україні, чисельність цих осередків кремлівської агресії добігала до 130.  Особливе місце в цій експансіоністській політиці Кремля відводилось комунікаційно-контентним агресіям, які чинили російські ЗМІ в Україні або так звані українські ЗМІ, що працювали за російські гроші. Лише з початком збройної агресії з боку держави почались окремі рухи щодо припинення цієї діяльності. Варто згадати хоча б скандал на Інтері, де працювали відверті українофоби з числа російських пропагандистів на посадах українських журналістів. Під тиском громадськості вдалося їх вичавити з України. Хоча і не всіх...

  Але сама проблема не зникла. Наскілька вона серйозна видно за результатами нещодавного затримання СБУ керівника порталу «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського, якому оголошено про підозру у держзраді. Служба безпеки України лише підтвердила те, про що давно кричало суспільство — в Україні продовжує діяти мережа ворожої агентури, яка практично без обмежень чи пересторог працює у вітчизняному інформаційному просторі. Достеменно встановлено, що мережа медіаструктур застосовувалася кремлівськими координаторами для ведення комунікаційно-контентних агресій проти України.

  Вважаю, що затримання Вишинського — це ліквідація лише частки айсберга путінської пропагандистсько-технологічної машини, яка на повну потужність працює проти нашої держави. Ми маємо вичистити від цієї нечисті країну, бо вже нині рівень суспільно-ментального здоров’я, по якому наносяться точкові удари путінськими технологами, викликає велику тривогу.

  Щоб вистояти, треба боротися...

  Джерело: Лівий берег

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Вадим Денисенко
  Вадим Денисенко

  Народний депутат України (БПП)

  Єпископ Євстратій (Зоря)
  Єпископ Євстратій (Зоря)

  Секретар Священного Синоду УПЦ КП

  Богдан Яременко
  Богдан Яременко

  Голова правління «Майдан Закордонних Справ»

  Ігор Луценко
  Ігор Луценко

  Народний депутат, «Батьківщина»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ