Вадим Денисенко Журналіст, бізнесмен

Візи для росіян. Чому в РФ так бояться заборони поїздок до Європи

Скоро громадяни РФ зможуть з власним паспортом поїхати хіба до Білорусі
фото з відкритих джерел

Уперше за 22 роки виявилося, що російське хамство не може вирішити їх питань

Втрата віз для росіян – це зовсім не втрата шопінгу в Мілані.

Насправді – це значно глибший ментальний удар. Росіяни вперше за останні 22 роки стикаються з тим, що силою не можуть нічого продавити.

Хамство, як одна з ключових скреп не працює. Свого часу Набоков, читаючи лекції про російську культуру так і не зміг пояснити американським студентам феномен російського хамства. Сергій Довлатов колись дав прекрасне визначення: «Хамство есть не что иное, как грубость, наглость, нахальство вместе взятые, но при этом — умноженные на безнаказанность. Именно безнаказанностью своей хамство и убивает вас наповал, вам нечего ему противопоставить, кроме собственного унижения». Так от, вперше за 22 роки виявилося, що хамством не можна продавити все.

Всі розповіді про залізний занавіс – це дурниці для лібералів, які справді втратять шопінг у Мілані. Пересічний росіянин, разом з візами, втрачає не шопінг – він втрачає вершину своєї величі. Адже раніше вони (Путін, Лавров і т.д) могли хамити і їх боялися. А тут їх перестають боятися. Усвідомлення цього стане однією з ключових трансформацій, яка чекає на росіян найближчим часом.

Це буде суперболюча трансформація, адже замість вставання з колін, почнеться зворотній процес. І їхня вічна відповідь: «можем повторить» опиняється перед великою цивілізаційною дулею, яку крутить ЗСУ (вони в це все ще не вірять), Байден з якого вони все ще сміються, слабка гейропа і т.д.

Тому візи – це одна із тих антискреп, за яку ми маємо боротися.

Читайте також: ЄС може закрити видачу віз для росіян: ЗМІ назвали дату
Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: