Віктор Ющенко Президент України (2005-2010)

У чому цінність української вишиванки

19 травня цього року в Україні відзначають День вишиванки
фото з відкритих джерел

Споконвіку для українців власна вишиванка була наче оберегом

Щиросердечно вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Вишиванка – наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Споконвіку для українців власна вишиванка була наче оберегом, тому й стала справді дорогоцінною. Кожен птах, кожна квітка, що прикрашає вишиванку, має своє символічне значення, спрямоване на добре та щасливе життя.

Важливими є також правильно підібрані кольори: червоний, зелений, чорний. Створена руками, така вишиванка всотує не тільки частинку душі того, хто її зробив, а ще є ланкою між минулим, його традиціями і цінностями та сучасністю.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

Один із національних лідерів 70 років назад говорив приблизно такі слова: «Я вірю, ми доживемо до того часу, коли на вітання «СЛАВА УКРАЇНІ» мільйони суголосно відповідатимуть «ГЕРОЯМ СЛАВА».

Нині ми вже живемо в цьому часі!!!

Ми переможемо!

Слава Україні!

Читайте також:
Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: