рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Держприкордонслужба: Україна зняла заборону на в'їзд для росіян

  • Розсилка
  Кордон продовжать охороняти у посиленому режимі, - зазначають у Держприкордонслужбі - Держприкордонслужба: Україна зняла заборону на в'їзд для росіян
  Кордон продовжать охороняти у посиленому режимі, - зазначають у Держприкордонслужбі

  Заборону знято, проте громадян Росії посилено перевірятимуть, - повідомили прикордонники

  Чоловіків - громадян Росії у віці від 16 до 60 років знову пускатимуть до України, проте після посиленої перевірки. Про це повідомив прес-секретар української ДПСУ Олег Слободян.

  «Воєнний стан не продовжили - значить, загроза вторгнення російських військ знизилася. Проте питання забезпечення безпеки на кордоні, як і раніше, актуальне. Тому ми продовжуємо охороняти кордон у посиленому режимі. Використовуючи досвід воєнного стану, здійснюємо підвищений контроль над в'їздом іноземців в Україну», - повідомив він.   Слободян підкреслив, що особлива увага приділяється громадянам 70 країн з переліку міграційного ризику, котрі в'їжджають у країну. «Росія тут на першому місці. Заборону на в'їзд чоловікам з РФ знято. Але Держприкордонслужба продовжує проводити контроль другої лінії з усіма громадянами Росії, уточнюючи мету їх візиту в Україну. Після цього приймається рішення про доцільність їх в'їзду в нашу країну», - розповів представник Держприкордонслужби.

   Він зазначив, що росіянам, які їдуть в Україну, крім закордонного паспорта, можуть знадобитися й інші документи, що підтверджують мету візиту в цю країну.

   «Наприклад, якщо людина їде в Україну для участі в якихось культурних або спортивних заходах і ніколи не порушувала українське законодавство при в'їзді в окупований Крим, то ми приймаємо позитивне рішення. Законодавство не змінювалося ні до воєнного стану, ні після нього. Підставою для в'їзду в Україну для росіян є закордонний паспорт громадянина РФ. Але з урахуванням загроз, що виходять від Росії, наші прикордонники можуть проводити контроль другої лінії, щоб з'ясовувати всі подробиці та обставини», - пояснив Слободян.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ