Міноборони повідомило про втрати України та Росії у війні

Міноборони повідомило про втрати України та Росії у війні
фото ілюстративне

Співвідношення вбитими сягає 1 до 10 в користь України

Втрати ворога на війні в рази більше, аніж в України. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«На жаль, втрати – це неминучий наслідок війни. Без втрат не буває. Одна з головних задач воюючої сторони – знищення фізичної сили противника. Але втрати ворога в рази більше.  Це при тому, що у них перевага по кількості особового складу і озброєння», – йдеться в повідомленні.

Маляр зазначила, що втрати в РФ були більші і в 2014-2015, але зараз той коефіцієнт майже удвічі зріс на нашу користь.

«У нас бувають такі дні на сході, коли співвідношення вбитими сягає 1 до 10. Це, звісно, не щодня, і середій коефіцієнт нижчий, але менше з тим», – додала вона.

За даними Генштабу загальні бойові втрати противника з 24 лютого по 29 березня орієнтовно склали 172 340 осіб (+610 за добу).

До слова, триває 399-а доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави. Протягом доби противник завдав одного ракетного та 16 авіаційних ударів, здійснив чотири обстріли з реактивних систем залпового вогню. Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою, адже ворог і надалі ігнорує закони та звичаї війни, продовжує застосовувати тактику терору проти мирного населення.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: