Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Це – треш!» Зеленський процитував житловий кодекс з ленінськими ідеями

  • Розсилка
  «Це – треш!» Зеленський процитував житловий кодекс з ленінськими ідеями

  «Безнадійно застарів кодекс законів про працю», - заявив Зеленський

  Президент Володимир Зеленський заявив про застарілість текстів деяких діючих законів України і навів приклад «ленінських ідей» у діючих в Україні кодексах.

  Про це він сказав 20 червня під час форуму «Діалог бізнесу та влади» у Києві.

  «Безнадійно застарів кодекс законів про працю. Він створений у 1971 році. Зараз ті самі правила ми пропонуємо підприємцям, іноземцям, не дивно, що вони не хочуть їх приймати», - заявив Зеленський.

  Водночас президент процитував діючий житловий кодекс: «В результаті перемоги великої жовтневої соціалістичної революції  в нашій країні були створені необхідні передумови для розв’язання однієї з найважливіших соціальних проблем - задоволення потреби трудящих у житлі, втілюючи у життя ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та культурного рівня життя народу. Радянська держава послідовно реалізує розроблену комуністичною партією програму житлового будівництва».

  «Як вам?...Зараз 2019 рік, і це досі діючий український закон, який регулює житлові відносини. Вибачте, це – треш! І це має піти в історію», - підкреслив Зеленський.

  Нагадаємо, прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що глава держави 20 червня «скасував низку вимог, які заважали бізнесу працювати, це 161 указ».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ