Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тука пояснив, чому США не приєднаються до переговорів у «нормандському форматі»

  • Розсилка
  Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука - Тука пояснив, чому США не приєднаються до переговорів у «нормандському форматі»
  Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

  На думку Туки, апелювання деяких політиків до Будапештського меморандуму, як методу впливу на Росію - це «гра на публіку»

  «Нормандський формат» перегорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі не можливий за участі США через принципову позицію Росії.

  Про це сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тук, коментуючи візит президента України до Франції 11 листопада, де будуть представники Німеччини, Франції та РФ (учасники «нормандського формату»), а також президент США Дональд Трамп.

  «Трамп може буде, але переговорів таких не буде. Бо Росія багаторазово заявляла, що вона не бачить США стороною переговорів в українському питанні. І така заява в черговий, 45-й раз не так давно пролунала з вуст Лаврова. Позиція РФ щодо цього залишається незмінною», - зазначив Тука.

  Він також заявив, що апелювання деяких політиків до Будапештського меморандуму, як методу впливу на Росію - це «гра на публіку».

  «Якщо Росія категорично відмовляється сідати за стіл переговорів з Британією і США. Який Будапешт?», - додав Тука.

  Раніше у МінТОТ заявили, що на чолі миротворчої місії на Донбасі має стояти міжнародна перехідна адміністрація.

  Джерело: Громадське

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ