Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У другий тур виборів виходять Тимошенко і Зеленський, - соціологія

  • Розсилка
  Наразі Петро Порошенко посідає третє місце з результатом 13,9% - У другий тур виборів виходять Тимошенко і Зеленський, - соціологія
  Наразі Петро Порошенко посідає третє місце з результатом 13,9%

  За Володимира Зеленського готові проголосувати 21,5% українців, а за Юлію Тимошенко - 15,1%

  У другий тур президентських виборів виходять Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко. Чинний голова держави - на третьому місці. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Інститутом аналізу і прогнозування спільно з аналітичною групою «Соціопрогноз».    Так, за Володимира Зеленського готові проголосувати 21,5% українців (26,5% серед тих, хто визначився і голосуватиме). Юлію Тимошенко обирають 15,1% (18,6% серед тих, хто визначився і голосуватиме).


  screenshot_1_09

  Петро Порошенко посідає третє місце з результатом 13,9% (17.1%).

  Умовну позначку - 10% перетинає ще тільки один кандидат - Юрій Бойко, який має 11,2% (13,8 серед тих, хто визначився і прийде на вибори).

  Загальнонаціональне опитування проведене Інститутом аналізу та прогнозування спільно з Аналітичною групою «Соціопрогноз» за підтримки Київського прес-клубу.

  Опитування проведено з 8 по 16 березня 2019 року в усіх областях України (за виключенням тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, АР Крим).

  Всього опитано 2016 респонденти. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв’ю за місцем проживання респондента. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ