Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Українській церкві заявляють, що за митрополитом Симеоном пішла більшість парафій Вінниччини

  • Розсилка
  «Бачу лише одне  – розділення Вінницької єпархії. Ті, хто залишилися з владикою Симеоном, з ним і лишатимуться. А промосковські зроблять вибір на користь того архієрея, якого їм направлять», - вважає єпископ Михаїл - В Українській церкві заявляють, що за митрополитом Симеоном пішла більшість парафій Вінниччини
  «Бачу лише одне  – розділення Вінницької єпархії. Ті, хто залишилися з владикою Симеоном, з ним і лишатимуться. А промосковські зроблять вибір на користь того архієрея, якого їм направлять», - вважає єпископ Михаїл

  За словами митрополита Михаїла, протистоянь за храми на Вінничині нема

  Митрополит Луцький і Волинський Михаїл заявив, що після того, як Московська церква відлучила митрополита Симеона, за ним до Православної церкви України пішла більшість Вінницької єпархії. Про це він розповів  в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому»

  І наразі, за словами митрополита Михаїла, протистоянь за храми там нема.

  «Бачу лише одне  – розділення Вінницької єпархії. Ті, хто залишилися з владикою Симеоном, з ним і лишатимуться. А промосковські зроблять вибір на користь того архієрея, якого їм направлять», - вважає єпископ Михаїл.  Керуючий Луцькою і Волинською єпархією зазначає, що згідно з чинним законодавством і поправками, що будуть ухвалені - куди переходитиме більшість парафії, туди переходитиме і майно.

  «От, наприклад, село, що розділилося на дві частини. Є 80% за помісну церкву і 20% за московську. За законом, майно на 80% переходить, а 20% майна не віддають. Виникає бійка. Приїжджає влада, робить кордон. Меншість – вільна, а більшість – заходьте. От так вирішиться, крапка», - впевнений митрополит Михаїл.

  Попри це, керуючий Луцькою і Волинською єпархією впевнений, що ніхто категорично виступати проти єдиної Помісної церкви України не буде.

  Як повідомлялося, Московська церква звільнила митрополита, який перейшов до Української православної церкви.

  Велика столична парафія Московського патріархату перейшла до Православної церкви України  

  Нагадаємо, 15 грудня на Об’єднавчому соборі обрали голову єдиної Української православної церкви.

  Вселенський патріарх привітав Епіфанія з обранням главою Української церкви.

  Філарет назавжди лишиться в історії творцем відродженої Української Церкви.

  Онуфрій втратив титул Київського митрополита – архієпископ Євстратій.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ