рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Відомий український волонтер гнівно звернувся до Зеленського

  • Розсилка
  З прапором, тоді ще студент Рома Ратушний - Відомий український волонтер гнівно звернувся до Зеленського
  З прапором, тоді ще студент Рома Ратушний
  Фото з Грушевського, січень 2014

  Володимир Зеленський, ви там студентів побитих збираєте з нагоди річниці їх побиття?

  Ось фото з Грушевського, січень 2014. З прапором, тоді ще студент Рома Ратушний. Рівно шість років тому, Рому як і десятки інших студентів жорстко побили «беркута» під Стелою на Майдані.

  Власне після цього почалась активна фаза Революції Гідності, пише на своїй сторінці у Facebook громадський діяч і волонтер Роман Сініцин.

  «Рома уже більше двох місяців (!) не живе вдома, не користується мобільним і банально переховується. Через чисельні погрози фізичної розправи, пов’язаної з громадською позицією, оскільки він один з координаторів ініціативи з недопущення забудови на Протасовому яру. Захистимо Протасів Яр», – зазначає волонтер.

  «Забудова там ведеться компаніями нікчемної обісцяної х…ні Gennady Korban. Той же Корбан і погрожував Ромі, погрожували і від нього і не раз», – пише Сініцин.

  Володимир Зеленський, ви там студентів побитих збираєте з нагоди річниці їх побиття?

  «Рому послухати не хочете, він теж побитий студент, заодно розкаже і покаже, як заступник керівника вашого «офсіу» Андрій Смірнов, теж погрожує йому, від гєни корбана. Не цікаво, правда?», – наголосив волонтер.

  Нагадаємо, українська співачка та громадська діячка Руслана Лижичко виклала на YouTube звернення до президента України Володимира Зеленського з приводу неналежного розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ