Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НКРЕКП кілька років не переглядала заробітну плату для харківських газовиків

  новини компаній
  • Розсилка
  НКРЕКП кілька років не переглядала заробітну плату для харківських газовиків

  З початку 2019 року з компанії звільнилося вже 129 осіб

  Через низьку заробітну плату з компанії «Харківміськгаз» масово звільняється кваліфікований персонал. З початку 2019 року з компанії звільнилося вже 129 осіб. На сьогоднішній день недокомплектація кадрами становить 38%. Це наслідок ігнорування НКРЕКП обов'язки встановлювати економічно-обґрунтований тариф на розподіл для АТ «Харківміськгаз».

  Негативна тенденція плинності кадрів в газорозподільної компанії в Харкові спостерігається вже не перший рік. У 2017 році компанію покинули 154 працівника, а в 2018 році - 216. На підприємстві катастрофічно не вистачає слюсарів, монтерів, електрогазозварників, водіїв, майстрів, контролерів, метрологів. 

  Зараз єдиним джерелом фінансування для АТ «Харковгоргаз» є тариф на розподіл природного газу, який затверджується НКРЕКП. Частка витрат на оплату праці персоналу в тарифі становить 35 %. Однак, вже три роки Держрегулятор не переглядав тариф газорозподільної компанії, який до цих пір залишається на рівні 2016 року.   «Основною проблемою для залучення персоналу вже котрий рік є низький рівень заробітної плати. На сьогоднішній день, середня зарплата працівників компанії становить 8 598грн. Низький рівень заробітної плати є причиною відсутності припливу молодих фахівців, що незабаром може привести до необоротних наслідків, а саме - до неможливості здійснювати основні виробничі процеси через відсутність необхідного персоналу», - говорить начальник управління по персоналу АТ «Харківміськгаз» Олена Гетманова 

  Вимога переглянути тариф на розподіл це не означає збільшити ціну газу. В даному випадку мова йде про процентний перерозподіл в рамках існуючої ціни. З сплаченої вартості газу споживачем газорозподільна компанія отримує лише 322,92 грн за 1000 куб. м, що становить лише  4%. Навіть неодноразові акції протесту газовиків за перегляд тарифу під будівлею Регулятора не принесли ніякого результату.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ