Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Співробітники ДТЕК перервуть відпустку для участі в слідчих діях НАБУ

  • Розсилка
  8 серпня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру 6 особам у, так званій, справі «Роттердам+», серед яких два менеджера компанії ДТЕК - Співробітники ДТЕК перервуть відпустку для участі в слідчих діях НАБУ
  8 серпня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру 6 особам у, так званій, справі «Роттердам+», серед яких два менеджера компанії ДТЕК

  У ДТЕК виключають можливість незаконних дій з боку своїх співробітників і заявляють про їхню готовність відповісти на всі питання слідства

  Співробітники ДТЕК, яким було адресовано повідомлення про підозру від Національного антикорупційного бюро, будуть своєчасно брати участь у проведенні слідчих дій в НАБУ 14 серпня. Про це йдеться в повідомленні компанії.

  У ДТЕК підкреслили, що виключають можливість незаконних дій з боку своїх співробітників, і заявляють про їхню готовність відповісти на всі питання слідства.

  «Компанія повністю виключає будь-які незаконні дії своїх співробітників і повідомляє про намір співробітників відповісти на всі питання слідства і суду. Співробітники перервуть відпустку і для встановлення істини повернуться до Києва. Вони будуть чітко виконувати свої процесуальні обов'язки відповідно до встановлених юридичних процедур», - заявили в ДТЕК.  У компанії також додали, що працюють виключно в правовому полі і готові надати слідству результати досліджень і висновків міжнародних аудиторів, які доводять хибність пред'явлених співробітникам звинувачень.

  «Енергетична компанія ДТЕК веде свій бізнес виключно в правовому полі. Компанія готова надати всебічне сприяння встановленню істини, надати результати експертиз і висновків міжнародних аудиторських компаній. Ці експертизи доводять неспроможність висунутих проти її співробітників підозр», - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, 8 серпня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру 6 особам по так званій справі «Роттердам+», серед яких два менеджера компанії ДТЕК.

  Раніше Європейська асоціація вугілля та лігніту (Euracoal) підтвердила економічну обґрунтованість української методології ціноутворення на вугілля. «Вибір маркерной ціни є правильним, індекс API-2 є прозорим і відповідає показникам ціни імпортного паритету для вугілля в Україні», - йдеться в прес-релізі Euracoal, опублікованому на її веб-сайті 21 вересня 2018 року.

  Законність і економічна обгрунтованість формули «Роттердам +» була також підтверджена експертизою Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. У грудні 2017 року експертиза була призначена судом. Експертиза підтвердила обґрунтованість формули, а також встановила, що методика розрахунку була законною. Формула є наслідком Директиви ЄС 2009/72/ЄС від 13 липня 2009 року, договору про членство України в Енергетичному співтоваристві, Угоди про асоціацію України з ЄС, рекомендацій Антимонопольного комітету України від 17 вересня 2015 року.

  Директор Інституту економіки та прогнозування НАН України, академік Валерій Геєць в інтерв'ю газеті «Україна молода» стверджував, що проведене Інститутом на замовлення НАБУ дослідження не підтвердило, що приватні вугледобувні підприємства отримували надприбуток в результаті використання формули «Роттердам+».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ