рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Уряд займатиме жорстку позицію щодо обмеження оплати праці для керівників нацкомпаній

  • Розсилка
  «Ми будемо достатньо жорсткі з точки зору позиції уряду. Що стосується надмірних оплат, то після того, як таке рішення було прийнято наглядовою радою, що не проводила консультації з урядом, Кабмін прийняв відповідні рішення одразу. Ці обмеження діют - Уряд займатиме жорстку позицію щодо обмеження оплати праці для керівників нацкомпаній
  «Ми будемо достатньо жорсткі з точки зору позиції уряду. Що стосується надмірних оплат, то після того, як таке рішення було прийнято наглядовою радою, що не проводила консультації з урядом, Кабмін прийняв відповідні рішення одразу. Ці обмеження діют

  Кабмін вніс у Раду закон щодо повноважень наглядових рад національних компаній

  У Верховну раду України внесений законопроект про повноваження наглядових рад. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній раді, інформує РБК-Україна.

  Таку інформацію глава уряду озвучив, відповідаючи на питання про оплату праці керівників національних компаній.

  «Ми будемо тут достатньо жорсткі з точки зору позиції уряду. Тому що зараз виплати проводяться за діючими контрактами... Що стосується надмірних оплат, то після того, як таке рішення було прийнято наглядовою радою, що не проводила консультації з урядом, Кабмін прийняв відповідні рішення одразу. Ці обмеження діють з липня місяця», - повідомив Гройсман.

  Прем'єр наголосив, що у парламент внесений законопроект про повноваження наглядових рад.  «Що стосується наглядових рад. Ви знаєте, що наглядові ради ми почали змінювати по конкурсу, і фактично є різний досвід: і позитивний, і менш позитивний. Але зупинятись у корпоратизації не потрібно, треба йти далі. Що стосується повноважень наглядових рад, то в парламенті є новий закон. Тому дискусія ще попереду», - додав він.

  Нагадаємо, раніше міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко анонсував, що в Україні в 2019 році планується сформувати наглядові ради ще п'яти великих державних компаній.

  Як повідомлялося раніше, в липні парламент проголосував за основу та в цілому у першому читанні законопроект №8331-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення функціонування фінансового сектора в Україні», що дозволить вносити зміни до складу наглядових рад державних банків.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ