рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Київ виділить 130 млн грн на програми співфінансування ремонтів будинків

  • Розсилка
  <p>Створена нова програма капітальних ремонтів багатоквартирних будинків будь-якої форми управління</p> - Київ виділить 130 млн грн на програми співфінансування ремонтів будинків

  Створена нова програма капітальних ремонтів багатоквартирних будинків будь-якої форми управління

  Київська влада збільшить фінансування програми енергоефективності 70/30

  В бюджеті Києва на 2019 рік планується виділити 100 мільйонів гривень на програму енергоефективності 70/30. Це вдвічі більше, ніж цього року, коли було виділено 50 мільйонів гривень. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, радник київського міського голови Дмитро Білоцерковець.

  Він нагадав, що програма 70/30 передбачає виконання енергоефективних заходів у житлових будинках ОСББ та ЖБК, коли 70% вартості робіт оплачує місто, а 30% збирають мешканці.  «За три роки роботи програма вже неабияк показала свою ефективність. Так, жителі одного з будинків на проспекті Перемоги у рамках її дії встановили індивідуальний тепловий пункт. У результаті його роботи вартість опалення зменшилась на 60%, а витрачені гроші повернулися жителям будинку менш ніж за один опалювальний сезон. І це при тому, що зазначеному будинку майже 50 років!» - повідомив Білоцерковець.

  Він зазначив, що цього року створена ще одна, нова програма капітальних ремонтів багатоквартирних будинків будь-якої форми управління. Це створює більше можливостей для мешканців, адже діє для будинків, де немає ОСББ чи ЖБК.

  Пропорція фінансування:

  • модернізація та заміна ліфтів – 95% міський бюджет та 5% коштів мешканців;
  • капітальний ремонт покрівель – 90% міській бюджет та 10% коштів мешканців;
  • ремонт та заміна внутрішньобудинкових інженерних мереж – 85% міський бюджет та 15% коштів мешканців.

  На цю програму в бюджеті міста-2019 закладається фінансування в розмірі 30 мільйонів гривен, повідомив Білоцерковець.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ