Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кінотеатру «Київ» відмовили у продовженні оренди

  • Розсилка
  Столичний кінотеатр «Київ» - Кінотеатру «Київ» відмовили у продовженні оренди
  Столичний кінотеатр «Київ»

  Термін оренди приміщення закінчився 4 січня 2019 року

  Товариству з обмеженою відповідальністю «Культурному центру «Кінотеатр «Київ» не будуть продовжувати договір оренди приміщення.

  Про це йдеться у відповіді департаменту комунальної власності Києва «Громадському». Термін оренди приміщення закінчився 4 січня 2019 року.

  «Листами від 12.10.2018 та від 19.12.2018, враховуючи пропозиції департаменту культури, департамент повідомив ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ», що термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатр «Київ» продовжуватися не буде», - йдеться у відповіді департаменту.

  У коментарі департамент зазначив, що для продовження терміну необхідне звернення постійної комісії Київської міської ради з питань власності - до них ніхто з таким проханням не звертався.

  Ухвалюючи рішення про непродовження оренди, департамент керувався листом від департаменту культури, який висловив думку про передачу кінотеатру до комунальної мережі «Київкінофільм».

  У департаменті комунальної власності також підтвердили, що «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» звертався щодо продовження терміну оренди.

  Раніше у КМДА заявили, що кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі.

  Також повідомлялося, що у кінотеатру «Київ» виникли проблеми з орендою приміщення. Це може стати причиною закриття закладу.

  Нагадаємо, кінотеатр «Кінопанорама» припинив кінопрокат з 1 жовтня 2018 року. 

  Власник кінотеатру «Кінопанорама», група компаній ISTIL Group Мохаммада Захура, вирішила закрити кінотеатр «Кінопанорама» для проведення капітального ремонту.

  Пізніше стало відомо, що на місці столичного кінотеатру «Кінопанорама», який закрився 30 вересня, буде побудований тризірковий готель.

  Готель буде мати назву «Панорама». Оприлюднено проект тризіркового готелю.

  Крім того, припинив свою роботу ще один із найстаріших кінотеатрів у центрі Києва – кінотеатр «Україна» на вулиці Городецького.

  Останній день роботи обох кінотеатрів був 30 вересня.

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ