Киян попередили про значне погіршення погодних умов

  Штормове попередження
  Найближчої години з утриманням до кінця доби 13 вересня у Києві посилиться вітер до 15-18 м/с. Про це попередили в Українському гідрометцентрі. За прогнозом синоптиків, сьогодні в столиці мінлива хмарність, без опадів, вітер поривчастий, південно-західний із переходом на північно-західний, температура близько 20°. Така погода зберігатиметься
  • 13 Вересня, 12:47
  • Розсилка

  Штормове попередження

  Найближчої години з утриманням до кінця доби 13 вересня у Києві посилиться вітер до 15-18 м/с. Про це попередили в Українському гідрометцентрі.

  За прогнозом синоптиків, сьогодні в столиці мінлива хмарність, без опадів, вітер поривчастий, південно-західний із переходом на північно-західний, температура близько 20°. Така погода зберігатиметься до 16 вересня.

  Київська служба порятунку при Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища нагадує основні правила поводження в разі посилення вітру:  • усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;
  • якщо ви опинилися на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев;
  • у разі сильного вітру сховатися у найближчому приміщенні або природному укритті;
  • уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

  Управління з питань надзвичайних ситуацій рекомендує при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ