Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кличко розповів, коли у Києві з’явиться четверта лінія метро

  • Розсилка
  Зустріч мера Києва Віталія Кличка з представниками китайської компанії China Pacific Construction Group - Кличко розповів, коли у Києві з’явиться четверта лінія метро
  Зустріч мера Києва Віталія Кличка з представниками китайської компанії China Pacific Construction Group

  Вартість будівництва четвертої лінії метро оцінюють у 2 млрд доларів США

  Проект із будівництва четвертої лінії метро у Києві має бути реалізований в стислі терміни. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час зустрічі із представниками китайської компанії China Pacific Construction Group, з якою у листопаді минулого року було підписано меморандум про наміри співпрацювати щодо реалізації цього проекту.

  «Розвиток транспортної інфраструктури – це один з пріоритетних напрямків нашої роботи. І подальше будівництво метрополітену – ключове завдання. Ми ознайомилися з можливостями, якими володіє компанія China Railway International Group and China Pacific Construction Group. І я впевнений, що цей проект теж буде пріоритетним для наших партнерів, щоб реалізувати його в максимально короткий термін», – підкреслив Кличко.

  За словами мера, нині триває робота з погодження «дорожньої карти», у якій будуть прописані поетапні дії як столичної влади, так і фахівців компанії China Pacific Construction Group. Також продовжує роботу спільна робоча група українських та китайських фахівців, які розробляють оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту. Вартість будівництва оцінюють у 2 млрд доларів США, при цьому 85% від прогнозованої вартості проекту пропонується забезпечити за рахунок кредиту від китайських фінансових установ.

  «Дуже добре, що такі всесвітньо відомі компанії починають співпрацю з нами. Я в свою чергу особисто виступаю гарантом захисту інвестицій. Впевнений, що до кінця цього року ми підготуємо всі необхідні документи. І почнемо працювати», – зазначив мер.

  За проектом будівництва нової лінії метрополітену її протяжність буде майже 30 км з 13-ма станціями. Також буде побудована пересадочна лінія протяжністю 1 км між кільцевою електричкою та новою четвертою лінією. Для її експлуатації має бути споруджено два електродепо – основне «Троєщина» і друге – «Гатне». Передбачається, що будівництво триватиме 5 років. Розпочати його зможуть після добудови Подільсько-Воскресенського мосту.

  Як повідомлялося, станцію столичного метро «Львівська брама», яка в «замороженому» стані знаходиться на Львівській площі ось уже 25 років, планують добудувати до 2025 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ