На Київщині рятувальники визволили пенсіонера, який потрапив у колодязь
![На Київщині рятувальники визволили пенсіонера, який потрапив у колодязь](/img/article/3587/5_main-v1467001930.jpg)
26 червня о 11:01 до оперативно-диспетчерської служби Переяслав-Хмельницького району надійшло повідомлення про те, що у селищі Лецьки, по вулиці Леніна громадянин впав у колодязь.
На місце пригоди одразу виїхав черговий караул 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.
По прибуттю, було встановлено, що у колодязь, який уже довгий час знаходиться без води, потрапив 81-річний чоловік.
Швидко та вправно рятувальники впорались із своєю задачею та визволили старенького із «пастки». Потерпілий, який зазнав травм був доставлений до місцевої лікарні.
Коментарі — 0