Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На платформах метро в Україні можуть з’явитися прозорі огородження

  • Розсилка
  На платформах метро в Україні можуть з’явитися прозорі огородження

  У Державні будівельні норми щодо метрополітенів хочуть внести зміни

  Конфедерація будівельників України пропонує влаштовувати на платформах в метро спеціальні огородження із прозорих ударотривких матеріалів. Таку ідею планують внести в державні будівельні норми щодо метрополітенів.

  Про це президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

  Він вважає, що у метро треба підвищувати безпеку пасажирів на платформах.

  «В Україні частішають нещасні випадки у метро. Більшість з них – летальні. І з цим потрібно щось робити. Наша позиція – запозичувати кращий європейський і світовий досвід. Наприклад, у метро Парижа, Токіо та інших високорозвинених міст на краях платформ встановлюють спеціальні прозорі огородження. Це убезпечує пасажирів від падіння на колії. Крім того, це безпечніше для дітей та маломобільних груп», - зазначив Парцхаладзе.

  На його думку, такі зміни також сприятимуть безперервній роботі метрополітенів, адже станції або навіть гілки метро не будуть перекриватися через такі нещасні випадки.

  Нагадаємо, з 1 вересня 2019 в метро в Києві можна проектувати туалети - норми є обов'язковими для нового будівництва та реконструкції.

  Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ