Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стало відомо, скільки нових трамваїв і автобусів з’явилося у Києві за рік

  • Розсилка
  <span>Київ закупив нові трамваї виробництва польської компанії Pesa</span> - Стало відомо, скільки нових трамваїв і автобусів з’явилося у Києві за рік
  Київ закупив нові трамваї виробництва польської компанії Pesa
  Фото: Укрінформ

  Усі автобуси та трамваї пристосовані для обслуговування осіб з інвалідністю

  Протягом 2018 року комунальне підприємство «Київпастранс» отримало 10 нових трамваїв та автобусів.

  Про деталі оновлення свого автопарку перевізник розповів у коментарі «Вечірньому Києву».

  «Від початку 2018 року до КП «Київпастранс» виконано поставку 10 одиниць рухомого складу, в тому числі:  2 автобуси (МАЗ 203 довжиною 12 м та МАЗ 215 довжиною 18,75 м;
  8 трамваїв (5 трамваїв Т5В641 «Електрон» та 3 травмаї 71-41 4К PESA», - йдеться в офіційній відповіді на запит газети.  Усі автобуси та трамваї пристосовані для обслуговування осіб з інвалідністю: мають 100% низький рівень підлоги, пандуси для заїзду осіб у кріслах, майданчик для розміщення візка в салоні, внутрішнє та зовнішнє озвучення маршруту та електронні покажчики маршрутів.

  Як повідомлялося, КП «Київпастранс» 21 вересня оголосив тендер на закупівлю міських автобусів довжиною не менше 11,9 метрів очікуваною вартістю 146,25 млн грн. 

  Також «Київпастранс» оголосив тендер на закупівлю десяти нових трамваїв для столиці на загальну суму 430 мільйонів гривень.

  У квітні 2018 року Київська міськрада погодила залучення комунальним підприємством «Київпастранс» у Європейського інвестиційного банку кредиту на 50 млн євро. Позику витратять на закупівлю автобусів, трамваїв і вагонів фунікулера.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ