Столична влада отримала нові повноваження для боротьби з незаконним будівництвом

  Контрольні та дозвільні функції у сфері будівництва ДАБІ передала місцевій владі Києва
  Влада столиці отримала нові містобудівні повноваження. Така реформа проводиться у рамках децентралізації сфери держархбудконтролю. Таким чином місцева влада отримала додаткові інструменти для регулювання будівництва в столиці. Про це повідомляє прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції України. [READ_MORE] За словами
  • 12 Жовтня, 2016, 10:34
  • Розсилка

  Контрольні та дозвільні функції у сфері будівництва ДАБІ передала місцевій владі Києва

  Влада столиці отримала нові містобудівні повноваження. Така реформа проводиться у рамках децентралізації сфери держархбудконтролю. Таким чином місцева влада отримала додаткові інструменти для регулювання будівництва в столиці.

  Про це повідомляє прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції України.  За словами голови Держархбудінспеції Олексія Кудрявцева, після отримання нових функцій КМДА розширила комплекс своїх повноважень, які дозволять їй ефективніше протистояти проблемам незаконного будівництва.

  Водночас за діяльністю новоствореного органу держархбудконтролю здійснюватиметься державний нагляд з боку Держархбудінспекції. Таким чином  громада міста Києва матиме додаткові важелі впливу, зокрема право апеляції на дії місцевої влади у сфері регулювання будівництва.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ