Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Столична влада відзвітувала, скільки зняла реклами за минулий місяць

  • Розсилка
  Демонтована реклама - Столична влада відзвітувала, скільки зняла реклами за минулий місяць
  Демонтована реклама

  Упродовж листопада у Києві демонтовано 928 незаконних рекламних засобів

  За минулий місяць в столиці демонтовано 928 незаконних рекламних засобів, серед яких 546 одиниць демонтовано власниками цих РЗ. Про це інформує прес-служба КМДА, повідомляє «Главком».

  Так, демонтовано наступні типи конструкцій у кількості: тимчасова виносна спеціальна конструкція – 110; тумба, що стоїть окремо – 138; щит, що стоїть окремо – 49; банер – 187; вивіска – 206; кронштейн – 58; лайтпостер, що стоїть окремо – 12; конструкції на даху – 22; холдер – 124; електронне табло – 7; транспорт – 2; прапор, прапорець – 3; телевізійний екран на фасаді – 1; елемент благоустрою – 2; транспарант-перетяжка над вулицею – 5; щит на фасаді – 2.

  Нагадаємо, упродовж жовтня в столиці демонтовано 867 незаконних рекламних засобів, серед яких 425 одиниць – власниками цих РЗ.  Завдяки новим Правилам розміщення РЗ у Києві, кількість реклами на вулицях міста суттєво зменшиться вже впродовж двох років.

  Відтак, нові Правила розміщення рекламних засобів у Києві уточнюють дозволені та заборонені формати конструкцій і їхні розміри, схеми розміщення реклами на території міста. Кількість нульових зон, де реклама заборонена зовсім, теж збільшена.

  Особлива увага приділена безпеці пішоходів і водіїв – рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішохідному руху та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП тощо.

  Окрім того, згідно з документом, у розміщенні рекламних конструкцій має використовуватись радіальний підхід із відстанями від 40 до 150 метрів залежно від їхнього розміру: між найменшими форматами (сіті-лайтами) від 40 метрів і до 150 метрів між великими форматами (біл-бордами).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ