Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  З початку року на Київщині ліквідовано шість «конвертцентрів» з обігом 1,5 млрд грн

  • Розсилка
  Податківці наклали арешт на грошові кошти на суму 2,8 млн гривень - З початку року на Київщині ліквідовано шість «конвертцентрів» з обігом 1,5 млрд грн
  Податківці наклали арешт на грошові кошти на суму 2,8 млн гривень

  У поточному році податківцями ініційовано проведення 175 перевірок суб’єктів господарської діяльності - вигодонабувачів «конвертаційних центрів»

  У поточному році працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Київській області в ході проведених заходів ліквідовано 6 «конвертаційних центрів», через які проконвертовано 1 млрд 514 млн грн. При цьому ймовірні втрати бюджету складають 257 млн гривень. Накладено арешт на грошові кошти на суму 2,8 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС Київщини.

  «У ході відпрацювання викритих «конвертаційних центрів» встановлено 74 суб’єктів господарської діяльності - вигодонабувачів. Стосовно 21 з них ініційовано проведення документальних перевірок. У результаті трьох проведених перевірок донараховано та сплачено до бюджету 1,4 млн грн. Щодо решти збирається необхідна доказова база для проведення позапланових документальних перевірок, донарахувань та стягнення завданих державі збитків», - інформують податківці.  У поточному році оперативними підрозділами ініційовано проведення 175 перевірок суб’єктів господарської діяльності - вигодонабувачів «конвертаційних центрів», викритих у минулих роках. Наразі проведено 30 перевірок, за результатами яких донараховано 13,7 млн грн, стягнуто – 7,2 млн гривень.

  Протягом поточного року викрито 308 фіктивних підприємств, які внесено до АІС СФП, з ймовірними втратами бюджету 79,8 млн гривень.

  У 26 викритих ФСПД анульовано свідоцтво платника ПДВ (9,8% від кількості викритих).

  Стосовно 1 ФСПД складено акт, яким не підтверджено реальність здійснення господарських операцій.

  За результатами проведених перевірок СГД-вигодонабувачів ФСПД, які не входили до складу «конвертаційних центрів», до бюджету донараховано 7,8 млн грн, стягнуто (з викритих у минулих роках) - 4,2 млн гривень.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ