Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Національну гвардію України очолив Микола Балан

  • Розсилка
  Командувач Нацгвардією Микола Балан - Національну гвардію України очолив Микола Балан
  Командувач Нацгвардією Микола Балан
  Фото: ВВС

  У травні п'ятий президент Петро Порошенко призначив Балана виконувачем обов'язків командувача Національною гвардіїєю та звільнив Юрія Аллерова з посади командувача Нацгвардією

  Президент Володимир Зеленський звільнив Миколу Балана з посади виконувача обов'язків командувача Національною гвардією і призначив його командувачем Нацгвардією. Про це йдеться в указах №405 і №№407 від 13 червня.

  У 2010 році Балан був начальником управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України. З 2014 року його призначено заступником командувача Національної гвардії України і присвоєно військове звання генерал-лейтенанта. З 6 лютого 2015 до 31 грудня 2015 року він виконував обов'язки командувача Нацгвардією.


  Микола Балан
  Микола Балан  Також президент призначив Володимира Кондратюка першим заступником командувача Нацгвардією, а Руслана Дзюбу і Юрія Лебедя - заступниками командувача.

  Крім того, Зеленський звільнив Олега Кулика з посади заступника командувача Нацгвардією.

  Як повідомлялось, у травні президент Петро Порошенко призначив Балана виконувачем обов'язків командувача Національною гвардіїєю та звільнив Юрія Аллерова з посади командувача Нацгвардією, який займав цю посаду з грудня 2015 року.

  Нагадаємо, екскомандувача Національної гвардії Аллерова, гендиректора компанії-забудовника та оцінювача підозрюють у причетності до заволодіння майна Головного управління Нацгвардії у розмірі 81,64 млн грн. Їх затримали 14 травня.

   21 травня Аллеров вийшов із СІЗО під заставу у 4,8 млн грн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ