Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рівень захворюваності на кір в Одесі пішов на спад

  • Розсилка
  Рівень захворюваності на кір в Одесі пішов на спад

  Одеські медики реєструють зниження захворюваності на кір, гострі кишкові інфекції, ГРВІ та грип.

  За інформацією ГУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», за останній тиждень захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в Одесі знизилася на 12,8% в порівнянні з попереднім тижнем. Показник захворюваності серед дітей до 17 років знизився на 17,6%.

  За минулий тиждень на ГРВІ та грип захворів 5921 одесит, при цьому 72,9% склали діти у віці до 17 років. Захворюваність на грип та ГРВІ знаходиться нижче епідемічного порогу і відповідає сезонному рівню для даної пори року.  За даними моніторингу вірусологічних досліджень матеріалу від хворих, триває циркуляція вірусів переважно негріппозние природи. Протягом поточного епідсезону виділені 45 зразків вірусу грипу, з них: типу В - 41, типу А / H1N1 - 2, типу А / H3N2 - 2.

  Захворюваність на кір в Одесі за останній тиждень знизилася в 1,6 рази в порівнянні з попереднім тижнем. Всього за минулий тиждень зареєстровано 29 випадків кору. Показник госпіталізації знизився в 1,8 рази.

  У 2018 році через 443 пацієнтів з підтвердженим діагнозом «кір» 96,6% не були щеплені від кору, 2,5% пацієнтів отримали одну дозу вакцини проти кору і 0,9% хворих були щеплені дворазово.

  Захворюваність гострими кишковими інфекціями в Одесі на минулому тижні знизилася на 12,6% в порівнянні з попереднім тижнем. Всього зареєстровано 174 випадки гострих кишкових інфекцій, з яких 62,6% складають діти, більшість - у віці 1-4 років. Велика частина випадків захворювань пов'язані з вживанням готових домашніх страв з порушенням технології приготування і зберігання.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ