В Одесі затримали зловмисників, причетних до пропаганди антисемітизму

В Одесі затримали зловмисників, причетних до пропаганди антисемітизму
В липні цього року на будинках в центрі Одеси з'явилися ксенофобські написи
Фото: Думская

Молодики розписували одеські будівлі ксенофобськими написами

Правоохоронці викрили двох зловмисників, причетних до пропаганди антисемітизму та ксенофобії

Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ НП в Одеській області.

Ними виявилися колишній та діючий студенти одного з навчальних закладів. Правопорушників викрито спільними діями співробітників поліції та Управління СБУ в Одеській області.

Нагадаємо, що в липні цього року, на центральних вулицях міста з’явились надписи із закликами до насильства по відношенню до представників різних національностей та віросповідань. Вказані прояви викликали негативну реакцію з боку лідерів етнічних меншин та керуючих релігійних конфесій, які одразу звернулись із відповідними заявами до правоохоронців, що мало значний суспільний резонанс не тільки на загальнодержавному але й міжнародному рівнях. Зокрема, зазначені виклики етноконфесіональній стабільності та злагоді в традиційно толерантній Одесі публічно обговорювались в Кнесеті – вищому законодавчому органі Держави Ізраїль.

В результаті злагоджених дій правоохоронців, у рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками статті 161 Кримінального кодексу України («порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії») вдалось встановити зловмисників, якими виявились колишній та діючий студенти одного з навчальних закладів, мешканці інших областей, які тимчасово проживають в Одесі.

На теперішній час, за узгодженням з процесуальним керівником прокуратури Одеської області, приймається рішення щодо оголошення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вказаним особам та їх перевірка на причетність до аналогічних злочинів.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: