Натисніть «Подобається», щоб читати
    Glavcom.ua в Facebook

    Я вже читаю Glavcom в Facebook

    Киян запрошують на Арт-толоку у «Пирогів», щоб врятувати старовинну поліську хату

    • Розсилка
    Національний музей народної архітектури та побуту - Киян запрошують на Арт-толоку у «Пирогів», щоб врятувати старовинну поліську хату
    Національний музей народної архітектури та побуту
    Світлина з відкритих джерел

    Щороку до свого дня народження відома українська співачка Анжеліка Рудницька влаштовує благодійні заходи. Цього року 10 червня вона скликає друзів у Національний музей народної архітектури та побуту. Про це вона розповіла під час прес-конференції в прес-центрі «Главком».

    Співачка просить не дарувати їй квіти та подарунки, а взяти участь у благодійній арт-толоці. Зібрані кошти підуть на порятунок однієї із найстаріших музейних хат Волинського Полісся, котра знаходиться під загрозою руйнування. 

     

    «Після фронту робіт, працівники музею розкажуть про хату, як була побудована у 16 столітті на Волинському Поліссі. Скільки ми коштів не зібрали б, це буде також важливим. Держава теж виділяє, але цих коштів недостатньо. Як кажуть гуртом і батька легше бити, тому це прекрасно, коли об’єднуються зусилля і науковців, і громадян», - говорить Рудницька.

    Приходити треба в одязі етноелементами. Але потрібно також прихопити і якусь «стареньку» футболку, щоб можна було попрацювати, а потім переодягнути у святкове.

    За її словами, після виконаних робіт усіх учасників толоки запрошують на Співоче Поле, що є на території музею. Там відбудеться невеличкий концерт.

    Будуть виступати Ілларія, заслужений артист України Андрій Князь,гурт «Врода», український француз Поль Манондіза, народна артистка України Наталія Шелепницька, гурт «G-art”, Костя Гнатенко, Артур Кульпович, Ярослава Руденко, Лариса Дедюх,Роман Гриньків.

    Детальніше з програмою можна ознайомитися тут

    Проглянути прес-конференцію

    Коментарі ()
    1000 символів залишилось
    НАЙПОПУЛЯРНІШЕ